Minimum Kaynak Kullanımı, Maximum Performans

Prestij Ambalaj Otomasyonu

Feature image

Oluklu mukavva ve ofset sektörlerinde, kurumsal firmalar için devrim niteliği taşıyan Prestij 8 tüm özellikleriyle göz doldurmaya devam ediyor.
Eğitim gerektirmeyen kullanıcı arayüzü ile kullanıcılara büyük kolaylık sağlar. İstenilen bilgiye hızlı bir şekilde erişebilme kolaylığı sunar.
Prestij 8'in en dikkat çekici özelliği, hızlı performansıyla kullanıcılara zamandan tasarruf sağlamasıdır. Verilerinizin emniyetini sağlar.
Firma içi gruplama yapabilme özelliği ile gruplar arasında kayıt görmeyi engeller.
Raporlama sistemini kendi dizaynına göre oluşturabilme ve birden fazla raporlama dizaynı oluşturabilme imkanı sağlar. ISO ile ilgili tüm raporlar yazılım içerisinden alınır.
Kullanıcı tanımlamalarında program içerisinde yetkilendirme ve kısıtlama yöntemlerini barındırır. Silinmiş kayıtlara sonradan erişebilme özelliğine sahiptir.
Prestij 8'de sipariş hareketlerinde, siparişin açıldığı zamandan itibaren, sipariş onayı, planlama ve sevkiyatına kadar gözlem yapabilme özelliği sunar.

Kalite kontrol modülümüzde analiz sertifikalarınızı, düzeltici ve önleyici faaliyet formlarınızı ve müşteri şikayet formunuzu sisteme girebilir, form dökümlerinizi alabilirsiniz. ISO standartları gereği almanız gereken raporları tek bir ekranda alabilirsiniz.

Planlama modülümüzde oluklu ve konfeksiyon makinalarınızın planlamasını yapabileceksiniz. Otomatik kombine seçeneklerimiz ve otomatik konfeksiyon makinaları planlamamız sayesinde firmanızın fire yüzdelerinde gözle görülür bir azalma olacaktır. Kombine yapılırken size kağıt deponuzda özelliğine göre kağıtlarınızın listesi raporlanacak, otomatik kombine seçenekleri içerisinde kağıt stoğunuzda olmayan kağıtların alternatifleri (seçime bağlı olarak) gösterilmeyecektir.

Üretim modülümüz, işletme içerisinde üretim ile ilgili tüm bilgilerin girildiği (oluklu ve konfeksiyon makinaları vardiya raporları, bobin ayaklarının takibi, günlük harcamaların girildiği) ve bunların raporlamalarının alındığı bölümdür.

Vardiya raporlarının sisteme girilmesi basit ve sade bir şekilde dizayn edilmiştir. Eğer üretimdeki personeliniz yaptıkları işi kağıda işlemek yerine direkt olarak bilgisayara girerse, işletme içerisinde tekrar girilmesine gerek kalmayacak ve bu şekilde harcanan zaman da azalacaktır.

Sevkiyat modülümüzde kamyon bazında sevkiyatınızı takip edebilirsiniz. Bu sayede yüklenen kamyonların hacmini (m3) ve tonajını görebilir, sevkiyatınızın verimliliğini ölçebilirsiniz. İrsaliyeniz kesildiği anda satış temsilcisi tarafından anında görüleceğinden (hangi kamyon tarafından götürüldüğü v.s.) departmanlarınız arasında entegrasyonu da otomatik olarak sağlamış olacaksınız. Sevkiyat modülündeki raporlamalar sayesinde satış temsilcileriniz ve müşterilerinizin performanslarını görebileceksiniz. Satış temsilcileriniz ve müşterilerinizin ayrı ayrı sevkiyat bilgilerini, TL/kg satış maliyetlerini, satış vadelerini, ödemelerinin gerçekleştiği vadelerini tek bir tuşla raporlayabileceksiniz. Buda işletmenize müşterilerinizin ödeme ve satış performanslarını bir arada görerek satış politikalarınızı daha iyi yönetmenizi sağlayacaktır.

Copyright© 2012 Designed by Bahadır Yazılım
Air Max 2016 Sale Online cheap koke 11 where to buy air jordan shoes online Discount Nike Air Huarache Sale Stephen Curry Shoes Shoes From Foot Locker Nike 5.0 Running Shoes tiger asics 78 vintage buy adidas stan smith Kevin Durant Basketball Shoes Adidas NMD Runner Primeknit Black for sale adidas stan smith Polyvore cheap whoLesaLe nike air max 2016 adidas Originals Stan Smith Sneaker Kevin Durant Collection Famous Cheap Nike KD 8 Independence Day Customize Curry Ones Shoes nike air max 2016 mens Men Adidas Originals ZX 700 2016clearance buy cheap air max taiLwid 8 kobe 11 in Shoes for Men eBay